To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Ogrodzenia Trento Strong Morit

Hliníkové brány a ploty lamela Trento Morit

Aluminium Tore und Zäune Lamellen Trento Morit


Ogrodzenia i bramy lamelowe TRENTO systemu Morit

Dzięki swej zwartej konstrukcji zapewniają dyskrecję , komfort oraz intymność na własnej posesji.


Bramy i ogrodzenia produkowane przez nas w Imielinie wykonane są z paneli aluminiowych lakierowanych proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL.System mocowania lameli jest całkowicie niewidoczny , a całość ogrodzenia charakteryzuje niezwykła lekkość i zgrabność formy.

Oferowane przez nas ogrodzenia aluminiowe modelu Trento są alternatywą dla ogrodzeń z drewna , metalu i pcv. Ogrodzenia te charakteryzują się całkowitą odpornością na korozję i trwałością na wiele lat. Zamawiając nasze modele ogrodzenia TRENTO - MORIT , otrzymujecie Państwo towar malowany na dowolny kolor RAL metaliczny lub perłowy bez dodatkowej dopłaty !!! Do bram TRENTO systemu MORIT oferujemy napędy bram firm znanych z krajowego rynku , czyli NICE, CAME, FAAC, TOUSEK i SOMFY.

Integrujemy sterowanie bram wjazdowych z pilotami (nadajnikami) radiowymi bram garażowych inwestora.

W maju 2012 roku do modelu TRENTO-MORIT wprowadziliśmy nowy trwalszy system łat aluminiowych o grubości 2mm i dodatkowych wzmocnieniach dzięki czemu możemy zaoferować Wam przesła do długości 3000mm .

Bramy i ogrodzenia modelu TRENTO-MORIT oferujemy Naszym klientom w Republice Czeskiej , Niemczech i Austrii w kolorach RAL 9006-7016 antracyt metalik.

Kolor RAL 7016 standart i RAL 7016 antracyt metalik już od dwóch lata cieszy się największym zainteresowaniem w naszej ofercie.

Do każdego ogrodzenia możemy również zaoferować skrzynkę na listy (pocztową) małą lub dużą z gazetownikiem w kolorze współgrającym z płotem-bramą aluminiową.

System TRENTO-MORIT charakteryzuje prostotą montażu, w dostawie otrzymujecie Państwo wszystkie niezbędne elementy składowe ogrodzenia (akcesoria).

Wystarczy wysłać na nasz adres email wymiary bramy, furtki i przęseł a my przygotujemy produkt pod Wasz wymiar wraz z dodatkowymi akcesoriami .

Jeżeli w Państwa okolicy brak ekipy montażowej ogrodzenia aluminiowe, możemy odpłatnie zaoferować wam naszą za niewielką odpłatnością.

Poglądowy cennik ogrodzeń aluminiowych systemu TRENTO-MORIT znajduje się w pliku pdf po lewej stronie ekranu . W cenniku TRENTO są przedstawione ceny brutto przykładowe . Ogrodzenia i bramy aluminiowe wykonuje na dowolny wymiar i wysokość. Bramy możemy przygotować pod napęd automatyczny dowolnej firmy zleconej przez Was lub zaoferować model dedykowany do aluminium firm współpracujących z nami.

Cennik TRENTO kliknij

Galeria:
(kliknij aby powiększyć)

ALU_TOR_TRENTO_STRONG_MORIT
ALU_TRENTO_MORIT
ALU_ZAUN_MORIT_TRENTO
MODER_ZAUN_MORIT
TRENTO_MORIT_2012
ZAUN_ALU_MORIT_2012
TRENTO-MORIT-2012
TRENTO_MORIT_2012

Realizacje - model TRENTO:
· Petrovice u Karviny - Trento Strong 2013 Ral 7016
· Swarzędz TRENTO - realizacja wielkopolska zima 2010
· Leopoldsdorf Trento - realizacja luty 2011
· Tychy czerwiec 2011


1 Merlin · 2 Milano · 3 Gloriette · 4 Versailles · 5 Venezia · 6 Toskana · 7 Siena · 8 Loos · 9 Trento · 10 Umbria · 11 Modena


GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe