To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Nowoczesne donice ogrodowe aluminiowe.

Produkowane w naszej firmie w Imielinie donice wykonane są z aluminium odpornego na warunki atmosferyczne pokrytego farbą proszkową z palety RAL na dowolny kolor. Uzyskana przez to ich gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.


Donice aluminiowe produkujemy według najnowszych trendów umożliwiających uzyskanie niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych, ciekawych wizualizacji  i przede wszystkim ozdoby ogrodów przydomowych, oraz galerii handlowych. 

 

Wyjątkowe donice zgrupowane w efektowną kompozycję podkreślą urodę roślin

 

Czasem rezydenci naszego ogródka czy balkonu nie prezentują się dość okazale. Co więcej, nie dają się złożyć w przekonującą całość. Warto się im przyjrzeć przed sezonem i nadać odpowiednią oprawę. Nawet niepozorne okazy nabiorą szlachetnego wyrazu w ozdobnych donicach w wymiarach XXL. Zbiór donic powinien być utrzymany w tym samym stylu, np nowoczesnym, bądź w podobnej kolorystyce, podkreślającej formę lub barwę roślin. Jeśli chcemy, by nasza zieleń przez cały sezon prezentowała się okazale, jest na to sposób. Należy skompletować zestaw roślin tak, by każda kwitła w innym czasie, wtedy niezależnie od pory lata co najmniej jeden okaz będzie pełnił funkcję reprezentacyjną.
Zadbane stanowią ozdobę, której niczym nie można zastąpić. W ich wyeksponowaniu pomogą Wam nasze donice. Nawet jeden kwiat umieszczony w harmonijnej oprawie - dobranej pod względem formy, koloru i faktury do rośliny - to elegancki dodatek, który podkreśli charakter ogrodu i stanie się żywą rzeźbą.

 

 

Galeria:

(kliknij aby powiększyć)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe