To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Ogrodzenia CROSSpanel

wiata garazowa aluminiowa

Ogrodzenia panelowe systemu CROSSpanel są uzupełnieniem Naszej oferty ogrodzeń , bram i balustrad aluminiowych. Ogrodzenia panelowe są wykonane z drutów czarnych o różnej grubości i wysokości, łączonych razem przez zgrzewanie i ocynkowanie ogniowe w całości ( grubość warstwy cynku to 80 mikrometrów ). Panele są także malowane proszkowo na kilka kolorów z palety RAL o warstwie lakieru proszkowego o grubości powyżej 60 mikrometrów. Ogrodzenia systemu EXCLUSIVE i EXCLUSIVE MIX dostępne kolory to RAL 6005,RAL 5010,RAL 7035,RAL 8019,RAL 9010,RAL 9016.
Ogrodzenia systemu STRONG 868 i STRONG 656 na kolory RAL 6009,RAL 9005,RAL 9010,RAL 7016, RAL 5010, RAL 6005, pozostałe kolory z palety RAL dla wszystkich systemów ogrodzeń przemysłowych - wycena indywidualna.

CHARAKTERYSTYKA OGRODZEŃ PANELOWYCH:

Panele ogrodzeniowe systemu EXCLUSIVE o szerokości L-2500 mm zgrzewane są z prętów stalowych o średnicy drutu pion 4,8 mm i poziom 4,8 mm.

Panele ogrodzeniowe systemu EXCLUSIVE MIX o szerokości L-2500 mm zgrzewane są z prętów stalowych o średnicy drutu pion 4,0 mm i poziom 4,8 mm.

Panele ogrodzeniowe systemu STRONG 868 o szerokości L-2506 mm zgrzewane są z prętów stalowych o średnicy drutu pion 6,0 mm i poziom 2x8,0 mm wielkość oczka wynosi 50x200 mm.

Panele ogrodzeniowe systemu STRONG 656 o szerokości L-2506 mm zgrzewane są z prętów stalowych o średnicy drutu pion 5,0 mm i poziom 2x6,0 mm wielkość oczka wynosi 50x200 mm.

Pręty w panelach ogrodzeniowych posiadają przegięcia wzmacniające , dzieki temu zachowują sztywność i ( ilość zależy od wysokości "2V" "3V" "4V" ).

Systemy montażu paneli do słupków polegają na ich połączeniu za pomocą obejmy lub uchwytów montażowych.

Do systemu ogrodzeń panelowych stosujemy słupki wykonane z profilu prostokątnego o wymiarach w przekroju 60 mm x 40 mm x 2 mm, wraz z plastikową zaślepką zabezpieczającą wewnętrzną lub zewnętrzną 60 mm x 40 mm.

Uzupełnieniem tego systemu są w ofercie bramy przesuwne i bramy dwuskrzydłowe wykonane z panela ogrodzeniowego. Otwierane ręcznie lub automatycznie siłownikami elektrycznymi firm SOMMER , CAME , FAAC lub V2 ze zdalnym sterowaniem przygotowanym pod sterowanie pilotem , domofonem lub videodomofonem. Co skutecznie podnosi bezpieczeństwo i ogranicza dostęp do osiedli, mieszkań, biur, magazynów oraz otwartych przestrzeni.

Bramy i furtki wykonamy z możliwością otwierania w dowolnym kierunku wraz z zabezpieczeniem przypadkowego zamknięcia.
Ogrodzenia panelowe EXCLUSIVE oferowane przez Naszą firmę mają zastosowanie na posesjach prywatnych i obiektach sportowych (np.ORLIKI) a ogrodzenia STRONG na terenach przemysłowych.

 

Cennik

Realizacje:
· Hamburg - Oststeinbek - ogrodzenie panelowe marzec 2011

 
GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe