To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Bramy garażowe iso45

Formularz · Cennik · Katalog

 

Wybierz typ:

iso20
iso34
iso45

 

Bramy Segmentowe ISO 45 firmy Novoferm

 

 

 

Doskonały wybór:
Bramy segmentowe model iso 45:
Dwuwarstwowa brama ze stali ocynkowanej z panelami warstwowymi typu "sandwich" jest idealnym rozwiązaniem do garaży pojedynczych oraz podwójnych o szerokości od 2,250 do 5,000 mm.

Brama pokryta jest uszczelniającą powłoką pogodo-odporną, aby chronić garaż przed kurzem czy wilgocią. Bramy segmentowe Novoferm ER model iso 45 dostępne są z kasetonami poziomymi, panelami z sekcjami żłobkowanymi, dużymi kasetonami, w wersji płaskiej i płaskiej bezdeseniowej (patrz zdjęcia).

 

 

Bezfreonowa, poliuretanowa pianka o grubości 45 mm pozwala na osiągnięcie doskonałego stopnia izolacji ciepła. Ponadto specjalna solidna, sztywna konstrukcja o niskiej odkształcalności pozwala na bezawaryjną i długoletnią eksploatację.

 

 

 

Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).

 

Charakteryzująca się wysoką odpornością powierzchnia jest dostępna w deseniu woodgrain (drewnopodobny). Dodatkowo, model iso 45 dostarczany jest także jako brama płaska bez deseniu. Bramy płaskie bezdeseniowe dostępne są również w opcji z powierzchnią Złoty Dąb oraz jako "bramy do zaprojektowania". Na poszczególnych sekcjach na zewnątrz i od wewnątrz bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców.

 

 

Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych NovoPortR  ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.

 

 

Model iso 45 w skrócie:

  • D garaży domowych o szerokości od 2,250 mm do 5,000 mm
  • Bramy dwuwarstwowe, z izolacyjną bezfreonową poliuretanową pianką o grubości 45 mm
  • Współczynnik przenikalności ciepła K = ok. 0,50 W/m2K (odpowiada ścianie o szerokości około 150 cm z cegły silikatowej)
  • na zewnętrznej i wewnętrznej ścianie bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców oraz obustronne zabezpieczenia przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn zgodnie z DIN EN 12604
  • na stronie zewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, kolor standardowej bieli zbliżony do RAL 9016
  • na stronie wewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, kolor szaro-biały zbliżony do RAL 9002
  • duży wybór deseni sprawia, że każda brama wygląda niepowtarzalnie
  • dostępne także w opcji "brama do zaprojektowania"

 

 

Powierzchnia z deseniem woodgrain (drewnopodobny) (z kasetonami poziomymi, dużymi, płaska i z profilami z sekcjami żłobkowymi)

 

 

Powierzchnia bezdeseniowa, płaska

 

 

Złoty dąb (powierzchnia płaska)

 

 

Ciemny dąb

 

 

 

 

 
GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe