To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Bramy garażowe iso34

Formularz · Cennik · Katalog

 

Wybierz typ:

iso20
iso34
iso45

 

Bramy Segmentowe ISO 34 firmy Novoferm

 

 

 

Przystępne rozwiązanie do garaży podwójnych:

Bramy segmentowe model iso 34

Dwuwarstwowa brama z ocynkowanej stali z panelami warstwowymi typu "sandwich" to idealne rozwiązanie do garaży pojedynczych i podwójnych od 3 do 5 metrów szerokości. Aby chronić garaż przed kurzem i wilgocią model iso 34 pokryty jest uszczelniająca pokrywą pogodo-ochronną.

 

 

Bramy segmentowe Novoferm ER model iso 34 dostępne są z dużymi kasetonami i panelami z sekcjami żłobkowanymi (patrz zdjęcia).

Dzięki poliuretanowej bezfreonowej piance 45/34 mm, brama ma dobre współczynniki izolacji ciepła i dźwięku. Ponadto specjalna solidna, sztywna konstrukcja o niskiej odkształcalności pozwala na bezproblemową i długoletnią eksploatację.

 

 

Charakteryzująca się wysoką odpornością powierzchnia dostępna jest w deseniu woodgrain (drewnopodobny; patrz zdjęcie po lewej stronie). Na zewnętrznych i wewnętrznych sekcjach bramy znajdują się panele uniemożliwiające zakleszczenie się palców. Dzięki obustronnym zabezpieczeniom przeciwko skutkom pęknięcia sprężyn oraz ocynkowanym sprężynom skrętnym bramę zawsze otwiera i zamyka się bardzo lekko, również ręcznie. Cała konstrukcja odpowiada najnowszym europejskim standardom bezpieczeństwa (normy EN). Podkład na zewnętrznej stronie bram dostępny jest w standardowym kolorze białym zbliżonym do RAL 9016. Jeśli chcielibyście Państwo dopasować kolor powłoki idealnie do koloru budynku, to możecie wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Strona wewnętrzna jest ocynkowana.
Tak jak w przypadku bram garażowych NovoPortR  z napędem, bramy modelu iso 34 to najwyższe bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i trwałość.

 

Model iso 34 w skrócie:

  • Do garaży domowych od 3 do 5 metrów szerokości
  • Dwuwarstwowa brama z bezfreonową poliuretanową pianką izolacyjną 45/34 mm
  • Współczynnik przenikalności ciepła K = ok. 0,70 W/m2K (odpowiada ścianie o grubości około 100 cm z cegły silikatowej)
  • Na zewnątrz i wewnątrz profil uniemożliwiający zakleszczanie się palców i obustronne zabezpieczenia przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn zgodnie z DIN EN 12604
  • Od zewnątrz: podkład powlekany poliestrem, standardowa biel zbliżona do RAL 9016
  • Od wewnątrz: ocynkowana, pokryta bezbarwną powłoką
  • Dostępne są duże kasetony oraz panele z sekcjami żłobkowanymi z deseniem woodgrain (drewnopodobny)
  • Niedroga alternatywa dla modelu iso 45

 

 

 

 

 

 

 

 
GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe