To, że trafiłeś(aś) na tę stronę, być może sprawił czysty przypadek, a być może szukasz inspiracji na twoje ogrodzenie lub bramę.
Pamietaj! Widok bramy lub ogrodzenia jest zwykle pierwszym, a nierzadko głównym widokiem na tle Twojego domu.
Często zle dobrana brama lub całe ogrodzenie drażni i odwraca uwagę od reprezentacyjnego domu i jego elewacji. Jeżeli należysz do ludzi nietuzinkowych na tej stronie zauważysz różnice jakie daja bramy, ogrodzenia i balustrady z aluminium.
Wyprodukowane przez nas ogrodzenia można spotkać w licznych miastach w całym kraju i za granicą . Zobacz w dziale "Realizacje" i kupuj u producenta na śląsku !!!


Bramy garażowe iso20

Formularz · Cennik · Katalog

s

 

Wybierz typ:

iso20
iso34
iso45

 

Bramy Segmentowe ISO 20 firmy Novoferm

bramy_segmentowe

Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu "sandwich" wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.


Biorąc pod uwagę wymogi w zakresie redukcji zużycia energii i optymalizację działania, NOVOFERM  oferuje wyłącznie bramy izolowane termicznie.

 

 

 

Rozsądne wyjście!

Bramy segmentowe model iso 20

Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu "sandwich" wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.

 

 

Brama segmentowa Novoferm ER model iso 20 jest produkowana w różnych wzorach: kasetony poziome, duże kasetony, panele z sekcjami żłobkowanymi (patrz zdjęcie). Powierzchnia bramy, dostępna w deseniu woodgrain (drewnopodobny) charakteryzuje się wysoką odpornością. Ponadto, firma Novoferm oferuje także powierzchnię blatu bramy dla modelu iso 20 w wersji płaskiej i bez deseniu. Brama pokryta jest uszczelniającą powłoką pogodo-odporną, aby chronić garaż przed kurzem czy wilgocią.

 

 

Sekcje bramy są specjalnie wyprofilowane tak, aby uniemożliwić zakleszczanie się palców na zewnątrz i od wewnątrz. Przeciwwagę zapewniają potrójne zestawy sprężyn ochronnych z podwójnymi poziomymi kablami stalowymi. Cała konstrukcja odpowiada najnowszym europejskim standardom bezpieczeństwa (normy EN).

 

 

W wersji standardowej strona zewnętrzna wszystkich garaży i drzwi bocznych wykonana jest ze stali i pokryta jest podkładem w kolorze białym zbliżonym do RAL 9016. Za dodatkową opłatą dostępne są odcienie zbliżone do palety kolorów RAL. Strona wewnętrzna bramy pokryta jest podkładem szaro-białym zbliżonym do RAL 9002.

Tak jak w przypadku bram garażowych NovoPortR  z napędem, bramy modelu iso 20 to najwyższe bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i trwałość.

 

iso 20 w skrócie:

  • Do garaży domowych do 3 metrów szerokości
  • Dwuwarstwowa brama z poliuretanową bezfreonową pianką izolacyjną 20 mm
  • Izolacja o współczynniku przenikalności ciepła K = ok. 1,0 W/m2K (odpowiada ścianie o grubości ok. 67 cm z cegły silikatowej)
  • Na zewnątrz i od wewnątrz znajdują się panele uniemożliwiające zakleszczenie się palców zgodnie z DIN EN 12604
  • Na stronie zewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, biel standardowa zbliżona do RAL 9016
  • Na stronie wewnętrznej: podkład powlekany poliestrem, szara biel­ zbliżona do RAL 9002
  • W ofercie dostępne są poziome kasetony w deseniu woodgrain (drewnopodobny), duże kasetony w deseniu woodgrain (drewnopodobny), panele z sekcjami żłobkowanymi lub płaskie w deseniu woodgrain
  • Potrójne zespoły sprężyn bezpieczeństwa z podwójnymi kablami stalowymi
  • Bramy idealne do renowacji: wymagają minimum miejsca
  • Dostępna także w wersji zmontowanej (gotowej)

 

Powierzchnia w deseniu woodgrain (z kasetonami poziomymi, dużymi i panelami z sekcjami żłobkowanymi)

 

Powierzchnia bez deseniu (płaska)

 

CENY KATALOGOWE NETTO


Wymiary typowe (szer. x wys. w mm)

 Bramy Segmentowe ISO 20 przykładowe ceny ,szczegóły w zakładce cennik bram garażowych

 

Profilowanie - pasy poziome
 2500 x 2125 kolor biały 1850 zł

 
 2500 x 2250 kolor biały 1960 zł
 
 Profilowanie - kaseton
 2500 x 2125 kolor biały  2100 zł

 
 2500 x 2250 kolor biały 2220 zł
GODOMY PO SLASKU

Realizacje:

Wybierz region, a następnie miasto, z którego chcesz zobaczyć realizacje
Copyright © FIRMA MORIT
FIRMA MORIT   Ogrodzenia aluminiowe - Bramy aluminiowe produkcja - Balustrady aluminiowe   tel. +48 507 866 678 info@twojabrama.com.pl
· Morit · Serwis automatyki-bramowej , Produkcja ogrodzeń i bram aluminiowych · Napędy bram Katowice · Bramy aluminiowe · Balustrady aluminiowe
· Serwis bram · Donice aluminiowe · Konstrukcje aluminiowe